1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-18, 07:55   Temat: Czy to rak?
marzena66 bardzo, bardzo mi przykro.
Dziadek był naprawde wspaniałym facetem który nawet w obliczu takiej choroby nie tracił humoru i chęci życia. Ale jak już pisałam i tacy odchodzą... Przykro mi też że ostatnie dni dziadka były takie trudne - nie tak powinno być. Jednak jestem pewna że zrobiliście wszystko co było w waszej mocy by mu ulżyć.
Zycie bywa takie niesprawiedliwe ....

Przyjmij jak najserdeczniejsze wyrazy współczucia ::rose:: ::rose::
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-08-10, 09:41   Temat: Czy to rak?
marzena66 dopiero dziś przeczytałam te ostatnie niesamowite wydarzenia z życia dziadka bo sama miałam niestety smutne rodzinne wydarzenia - pogrzeb cioci (na szczęście spokojne odejście i bez bólu). Wspaniały dziadek, dzielny facet, silna osobowość. Ale gdy przyjdzie czas to i tacy odchodzą... Czuwajcie... :/pociesza:/

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-08-10, 17:51 ]
Olu współczuje, takie życie i czasami niestety ciężkie.

  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2017-05-18, 14:37   Temat: Czy to rak?
marzena66 życzę wam aby postęp choroby był taki jak dotychczas czyli minimany. Tak jak u mojego taty o czym pisałam ostatnio w moim wątku.
Trzymam kciuki za dzielnego dziadka!
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-12-17, 16:11   Temat: Czy to rak?
marzena66 historia twojego dziadka to jak balsam dla mojej duszy bo mam podobną historię z moim tatą. Z tym że u niego nie zastosowano żadnego leczenie tylko obserwację. I narazie zmiany też się nie powiększają.

Super, super że u twojego dzielnego dziadka regresja. To że słaby , no cóż się dziwić. Ale nie ma zamiaru umierać i tak ma trzymać . A że " złego licho nie bierze" to prawda , ;) tak, tak mój tato to samo mówi. Widocznie to pokolenie tak ma.
marzena66 napisał/a:
Chcemy żeby ten stan jeszcze trochę potrwał
Tak! I tego wam z całego serca życzę .

Pozdrawiam serdecznie

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-12-17, 16:51 ]
Olu dziękuję :)

  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-15, 19:20   Temat: Czy to rak?
Marcin J zgadzam się z tobą zawsze sobie to przypominam jak myślę o moim tacie (87) że właśnie ze względu na wiek może ma jeszcze trochę czasu.
marzena66 nie wysyłaj już wobec tego dziadka na zakupy. A tak poważnie to bardzo mi przykro mi że dziadek już się tak szybko męczy. Widocznie przychodzi ten czas że organizm zaczyna się powoli buntować.
Pozdrawiam serdecznie

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-11-15, 19:35 ]
Idzie do złego Olu, strasznie przykre.

  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-11-08, 19:30   Temat: Czy to rak?
To tak jak mój tato. On też uważa że wszystko będzie dobrze. Że organizm ma swoją "wewnętrzną policję".
Narazie się sprawdzało ciekawe jak długo jeszcze.
Patrząc na poglądy twojego dziadka i mojego taty myślę że obaj to to samo pokolenie (80-90?)
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-16, 12:38   Temat: Czy to rak?
Marcin J, kwestie pieniężne nigdy nie mają znaczenia gdy chodzi o zdrowie tych których kochamy [tak]
marzena66, dziadkowi jak najdłużej dobrego samopoczucia.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-10-15, 16:22   Temat: Czy to rak?
Marzena66 bardzo się cieszę że dziadkowi lepiej. Super też że wspiera lokalny handel :mrgreen: . Oby jak najdłużej.
Pogoda w tym roku dopisuje więc niech z niej korzysta.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-09-29, 18:52   Temat: Czy to rak?
Marzena :/pociesza:/
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-09-29, 18:04   Temat: Czy to rak?
marzena66 napisał/a:
nikt mi nie obiecywał, że będzie łatwo

Marzena nikomu nikt tego nie obiecywal ale nie kazdy potrafi tak jak ty - pomimo tego ze jest jak jest - pomagac innym.
Przylaczam sie do zety - podziwiam - i pozdrawiam Cie serdecznie.

Mam nadzieje ze dziadkowi koncentrator tlenu zlagodzi dusznosci.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-09-29, 18:32 ]
[wstydnis] nie pisać mi tu proszę takich rzeczy bo mam gorsze dni a Wy mnie jeszcze rozmiękczacie bardziej :)
Ale za wsparcie i dobre słowa oczywiście bardzo dziękuję ::thnx::
  Temat: Czy to rak?
Ola Olka

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 47215

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-09-28, 08:11   Temat: Czy to rak?
marzena66 napisał/a:
Widać to niestety po dziadku, że dobrze już nie jest i chyba nie będzie

Marzena tak mi przykro, że musisz to znowu przerabiać. |uscisk|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group